Titles you rated
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.5
The FallRated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 2.5
Robot DreamsRated ★ 5.0
The InternRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 2.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 1.0
My Annoying BrotherRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0