Titles you rated
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
Nanny McPheeRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0