Titles you rated
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 3.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 2.0
The WolverineRated ★ 1.0
One Missed CallRated ★ 1.0
High School MusicalRated ★ 5.0
ShutterRated ★ 1.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 1.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 2.0
Paradise MurderedRated ★ 1.0
You Are My SunshineRated ★ 2.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 5.0