Movies
Ratings
40
Drunken Master IIRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 2.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 2.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
LooperRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 3.0