Titles you rated
The Great FloodRated ★ 1.5
Miller's CrossingRated ★ 4.5
Raising ArizonaRated ★ 4.5
Blood SimpleRated ★ 4.0
DogtoothRated ★ 4.0
Inherent ViceRated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 5.0
Hard EightRated ★ 4.0
Boogie NightsRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
La HaineRated ★ 4.5
FargoRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 5.0
Stranger Than ParadiseRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 5.0
KOKUHORated ★ 4.5
SeaspiracyRated ★ 4.0
The Cloverfield ParadoxRated ★ 2.0