Titles you rated
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.0- The WickedRated ★ 1.0
CallRated ★ 1.5
Bird BoxRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Insidious: The Red DoorRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The Gray ManRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0