Titles you rated
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Princess Ja MyungRated ★ 5.0
GiantRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0