Titles you rated
CoralineRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5