Movies
Ratings
398
Emilia PerezRated ★ 3.5
SomebodyRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 5.0
BabylonRated ★ 4.5
Barking Dogs Never BiteRated ★ 4.5
TrivisaRated ★ 1.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Another RoundRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
To LiveRated ★ 5.0
Red SorghumRated ★ 4.5
The Coast GuardRated ★ 4.0
L.A. ConfidentialRated ★ 4.5