Series
Ratings
45
All InRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
The TrunkRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Narcos: MexicoRated ★ 3.5
Narcos: MexicoRated ★ 3.5
Narcos: MexicoRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0