Titles you rated
- The First RideRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Big DealRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.0
Modern TimesRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5