Titles you rated
AnoraRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Civil WarRated ★ 3.5
The Platform 2Rated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Devil All the TimeRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
A Man Called OttoRated ★ 3.5
The Family ManRated ★ 4.0- Highway FamilyRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
No Hard FeelingsRated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Call Me ChihiroRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5