Movies
Ratings
136
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 4.0
Le Grand ChefRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
2012Rated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0