Titles you rated
Never Back DownRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5
Cool RunningsRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
The Fast and the FuriousRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 4.0
QuickRated ★ 2.5
The Way HomeRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0