Series
Ratings
202
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 3.0
My Happy MarriageRated ★ 2.0- Charingeon Jwippuldo EobsjimanRated ★ 4.0
EXO's SHOWTIMERated ★ 3.5
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Gakuen AliceRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 5.0
School BabysittersRated ★ 4.5
NANARated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 2.0
Tale of the Nine TailedRated ★ 2.0- Shugo Chara! Party!Rated ★ 3.5
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 3.5- Kirarin RevolutionRated ★ 1.5