Series
Ratings
21
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0