Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
Solo LevelingRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 1.5
American Manhunt: O.J. SimpsonRated ★ 3.5- Kian's Bizarre B&BRated ★ 2.0
Andor Season 2Rated ★ 5.0
ShōgunRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0