Titles you rated
Peacemaker Season 2Rated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
AemaRated ★ 2.5
The DefectsRated ★ 2.0
Low LifeRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.0
Tastefully YoursRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 0.5
Nine PuzzleRated ★ 2.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
Buried HeartsRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
NewtopiaRated ★ 2.0
Study GroupRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
MonstrousRated ★ 1.5