Movies
Ratings
1169
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Go Go 70'sRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 5.0
Jurassic World RebirthRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Lilo & StitchRated ★ 4.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
The MatchRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 5.0
Hitman 2Rated ★ 3.0
Terrifier 2Rated ★ 4.0
Terrifier 3Rated ★ 4.5
TerrifierRated ★ 4.0