Titles you rated
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 5.0
NANARated ★ 4.5
Terror in ResonanceRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 3.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 3.0
Grimoire of ZeroRated ★ 3.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Dan Da DanRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
My New Boss Is GoofyRated ★ 3.0
Friendly RivalryRated ★ 2.5
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 3.0- Tokyo Revengers: Tenjiku-henRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 4.5- Soul EaterRated ★ 3.0
Laid-Back Camp Season 3Rated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 4.0