Movies
Ratings
41
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.5
Secret(working title)Rated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
ElioRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0