Titles you rated
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Believer: extended cutRated ★ 2.0
Frozen IIRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 2.0
ElysiumRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Pale MoonRated ★ 3.5
The Blue LagoonRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.0