Movies
Ratings
536
Jason BourneRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 4.0
Taking LivesRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
The Coast GuardRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
The Devil's OwnRated ★ 5.0
CollateralRated ★ 5.0
Ip Man 3Rated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
Lucky Number SlevinRated ★ 5.0
HostelRated ★ 5.0