Movies
Ratings
195
Good NewsRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
BlackkKlansmanRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
From Dusk Till DawnRated ★ 3.0
Beau Is AfraidRated ★ 2.0
PrisonersRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 3.5
TrainspottingRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.0
Dumb and DumberRated ★ 3.5
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0