Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 5.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5