Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 3.5