Movies
Ratings
100
Baby and MeRated ★ 5.0
Crush and BlushRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 5.0
FluRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
Corpse BrideRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0