Titles you rated
The KillerRated ★ 5.0
Porco RossoRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
Painted FireRated ★ 4.0
Under Siege 2: Dark TerritoryRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
TwisterRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
The FanRated ★ 4.0
ZatoichiRated ★ 4.0
Bad Boys IIRated ★ 3.0
OutbreakRated ★ 3.0
Patriot GamesRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Cross of IronRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.0
Last Hero in ChinaRated ★ 4.0
The HuntedRated ★ 3.0