Movies
Ratings
224
Back to the FutureRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 3.0
Lovers' ConcertoRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 3.0
The Piano TeacherRated ★ 5.0
A Clockwork OrangeRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 3.0
Big FishRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
PenelopeRated ★ 3.0
MossRated ★ 3.0
102 DalmatiansRated ★ 3.0
A Barefoot DreamRated ★ 3.0
The DreamersRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 5.0