Movies
Ratings
193
The Color of PomegranatesRated ★ 3.5
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 4.0
My Favorite Love StoryRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Sense and SensibilityRated ★ 3.5
Love On-AirRated ★ 2.0
A Silent VoiceRated ★ 2.5
High School MusicalRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 2.5
The Blind SideRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 1.5
The Current WarRated ★ 4.0
GiftedRated ★ 4.0
The Point ManRated ★ 3.0
Seishun18x2 Kimi eto Tsuzuku MichiRated ★ 3.5
The Colors WithinRated ★ 1.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5