Titles you rated
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Mr. QueenRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 4.5
What Comes After LoveRated ★ 4.5
Twinkling WatermelonRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Dreaming Of Cinde Fxxxing RellaRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Unrequited LoveRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 4.5
Two WeeksRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0