Titles you rated
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Saw VRated ★ 4.0
Saw IVRated ★ 4.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 5.0
This Is the EndRated ★ 5.0
Blood and BoneRated ★ 5.0
HellraiserRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0- DoctorRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Final Destination 2Rated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0