Movies
Ratings
1492
MaleficentRated ★ 3.0
Bad Times at the El RoyaleRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Where the Crawdads SingRated ★ 3.0
The MenuRated ★ 3.5
PreyRated ★ 4.0
The Banshees of InisherinRated ★ 2.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
See How They RunRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 4.0
The NorthmanRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5
Hell's GardenRated ★ 3.5
NopeRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 2.5