Titles you rated
Poor ThingsRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.0- HeroRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 2.5