Titles you rated
Enemies In-LawRated ★ 2.0
Professor Layton and the Eternal DivaRated ★ 5.0
Eden of the East Movie I: The King of EdenRated ★ 4.5
Gurren Lagann the Movie: The Lights in the Sky Are StarsRated ★ 4.0
K-On! The MovieRated ★ 3.0
We Were SoldiersRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosRated ★ 3.0
102 DalmatiansRated ★ 5.0
Psycho-Pass: The MovieRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 3.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 5.0
BladeRated ★ 4.0
HindsightRated ★ 3.0- BlackRated ★ 3.5
RashomonRated ★ 3.5
Gintama: The MovieRated ★ 4.5
Gurren Lagann the Movie: Childhood's EndRated ★ 4.0
Pokémon: The First MovieRated ★ 4.5
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 3.5