Titles you rated
Iron ManRated ★ 2.5
SecretRated ★ 3.5
VenomRated ★ 2.0- Untouchable LawmenRated ★ 2.0
WickedRated ★ 2.0
PhantomRated ★ 2.0
The NegotiationRated ★ 2.5- Sunset in My HometownRated ★ 3.5
Forbidden DreamRated ★ 2.5
The MercilessRated ★ 3.0
Man of MenRated ★ 2.5
Samjin Company English ClassRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
HuntRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.0
The RoundupRated ★ 3.0
BirthdayRated ★ 3.0
After My DeathRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0