Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
LiveRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
VincenzoRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0
HawkeyeRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5