Movies
Ratings
154
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.0
A Bloody AriaRated ★ 1.0
The Sixth SenseRated ★ 2.0
26 YearsRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.0
Armour of GodRated ★ 3.0
VolcanoRated ★ 3.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0