Movies
Ratings
295
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The Great DictatorRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.0
My WayRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.0
MossRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
A Barefoot DreamRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0