Movies
Ratings
306
CocoRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 5.0
ExitRated ★ 2.5
HerRated ★ 3.5
PapermanRated ★ 4.5
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 3.5
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The God of CookeryRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 1.0
PinocchioRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
Ashes of TimeRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0