Titles you rated
Mr. PlanktonRated ★ 3.5
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 2.5
QueenmakerRated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 3.0
LiveRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
365: Repeat the YearRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 3.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Cells at Work!Rated ★ 4.0- 슈퍼갤즈Rated ★ 4.5