Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 4.0
One Ordinary DayRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
The Last DanceRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5- The Final MatchRated ★ 4.5
- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 3.5