Titles you rated
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
DriveRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0
The InnocentsRated ★ 2.5
Emergency DeclarationRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
Bullet TrainRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.5
PapillonRated ★ 4.0