Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Sunderland Til I DieRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.0
WWII in Color: Road to VictoryRated ★ 4.0
Greatest Events of WWII in ColourRated ★ 4.5
The PacificRated ★ 5.0- 나루토 4기Rated ★ 3.0
- 나루토 5기Rated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 1.5- NARUTO 3rd STAGERated ★ 3.0
- 나루토 2기Rated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.5
- My Little MonsterRated ★ 2.5
NARUTORated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0