Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Obi-Wan KenobiRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0