Titles you rated
Beef Season 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.5
The Sandman Season 1Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0