Series
Ratings
36
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 3.5
On AirRated ★ 3.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 2.5
White ChristmasRated ★ 4.0