Series
Ratings
32
KarmaRated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
The Time HotelRated ★ 3.0
Love ScoutRated ★ 2.5
When the Stars GossipRated ★ 2.5
No Gain No LoveRated ★ 3.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- Love Your EnemyRated ★ 1.5
Shop of the LampRated ★ 4.0- Zombieverse Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 5.0