Movies
Ratings
156
Finding NemoRated ★ 4.0
BeastlyRated ★ 3.5
The Prince & MeRated ★ 3.0
Hannah Montana: The MovieRated ★ 3.0
Wild ChildRated ★ 3.5
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Monte CarloRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.5
What a Girl WantsRated ★ 4.0
AquamarineRated ★ 2.0
17 AgainRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
The Last BlossomRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.5