Series
Ratings
52
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
HellsingRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
AjinRated ★ 4.0- AjinRated ★ 4.0
Lost in SpaceRated ★ 3.0